Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

IV Piknik Integracyjny w naszym warsztacie

2018-06-12 14:29

12 czerwca br. zorganizowaliśmy IV Piknik Integracyjny pod honorowym patronatem ks. Marka Bieńkowskiego Dyrektora CDS.

Swoją obecnością zaszczycili nas goście z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Siedlcach, Skórcu, Białej Podlaskiej, Parczewie, Mińska Mazowieckiego i Legionowa, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Stoku Lackim i Siedlcach, Dom Pomocy Społecznej z Siedlec i Ptaszków z filią w Kukawkach, a także Środowiskowy Dom Samopomocy z Siedlec i Białej Podlaskiej.

Po przywitaniu gości przez Panią Kierownik Urszulę  Pietrasik, głos zabrał Wicestarosta Powiatu Siedleckiego Pan Michał Okniński, następnie Wójt Gminy Siedlce Henryk Brodowski, kolejna była Pani Kierownik PCPR w Siedlcach Anna Gugała, a na koniec zastępca Dyrektora ks. Paweł Wojdat. Po oficjalnych przemówieniach zaczęła się zabawa.

Zaprosiliśmy do współpracy grupę karate z sekcji Suchożebry, która zaprezentowała swoje umiejętności. Pokaz był wspaniały, a także zaskakujący, cała widownia była podekscytowana występem młodzieży i trenera Jacka Szymsńśkiego. Równie cudowny był występ młodych i utalentowanych dziewczyn z zespołu cheerleadrek „SunShineGirls” z Zespołu Szkół w Suchożebrach pod instruktażem Pani Katarzyny Matczak vel Maciejewskiej.  Podczas całego Pikniku towarzyszyła nam grupa animacyjna „Happy Travel”, która umilała czas wszystkim gościom.

 Piknik to super wydarzenie w naszym warsztacie, na który czekamy z utęsknieniem cały rok!

 

* * *

 

IV Piknik Integracyjny w naszym warsztacie

2018-06-12

IV Piknik Integracyjny w naszym warsztacie

 

 

Zdjęcia: Warsztat Terapii Zajęciowej w Kisielanach

1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
13.JPG
14.JPG
15.JPG
16.JPG
17.JPG
18.JPG
19.JPG
20.JPG

 

Wróć