Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

„Sobótkowe spotkania”

Dnia 13.06.2019r. bawiliśmy się na pikniku integracyjnym zorganizowanym przez Dom Pomocy Społecznej dla Osób z Chorobą Alzheimera w Ptaszkach z filią w Kukawkach. „Sobótkowe spotkania” rozpoczęły się mszą świętą, podziękowaniem dla pracowników za pomoc w opiece nad pensjonariuszami i przywitaniem przybyłych placówek. Pobyt umilały nam ciekawie występy domowników zmagających się ze swoją chorobą, wspólne zabawy taneczne, oraz wielopokoleniowa integracja przy muzyce z lat osiemdziesiątych i współczesnych. Dla smakoszy były przygotowane degustacje potraw kuchni domowej, a  także smakołyki z grilla. Pragniemy serdecznie podziękować, za miło spędzony czas i pomimo upalnego dnia mogliśmy się świetnie bawić.

AS

2019-06-13