Aktualności OPPP

Konferencja w Łosicach dot. Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej

Caritas Diecezji SiedleckiejMinisterstwo SprawiedliwościBona Fides

Caritas Diecezji Siedleckiej oraz Stowarzyszenie Równych Szans BONA FIDES zorganizowali konferencję pt. „Współpraca na rzecz osób pokrzywdzonych przestępstwem w województwie mazowieckim”, która odbyła się dnia 29 stycznia 2016r. o godzinie 10.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Łosice /ul. Piłsudskiego 6, 08-200 Łosice/.Konferencja dotyczyła upowszechnienia informacji o rozpoczęciu realizacji projektu "Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej" w Łosicach.

Zadanie współfinansowane ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem i Pomocy Postpenitencjarnej.

Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi i obejrzenia fotorelacji.

Posłuchaj wypowiedzi Aleksandry Smotryckiej - Psychologa i Osoby Pierwszego Kontaktu Cestrum Pomocy Interdyscyplinarnej

Posłuchaj wypowiedzi Elżbiety Kozioł - Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Sarnakach

Posłuchaj wypowiedzi Karoliny Momont - Koordynator Projektu Centrum Pomocy Interdyscyplinarnej w Siedlcach

Posłuchaj wypowiedzi asp. sztab. Zdzisława Łukasiuka z Komendy Powiatowej Policji w Łosicach