Aktualności Centrum Integracji Społecznej

Siedlce: Jest praca dla osób w trudnej sytuacji

2018-01-19 10:55

Nowe kwalifikacje i doświadczenie zawodowe oraz wsparcie specjalistycznej kadry w zakresie podjęcia zatrudnienia oferuje Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach.

 

Krawcowa, spawacz lub opiekun osób starszych - to tylko niektóre zawody jakich można nauczyć się w CIS. A to wszystko w oparciu o Indywidualny Program Zatrudnienia Socjalnego. Oferta skierowana jest do wszystkich bezrobotnych mieszkańców Siedlec, którzy znajdują się w trudnej sytuacji życiowej.

 

Obecnie Centrum Integracji Społecznej prowadzi nabór do 6 sekcji zawodowych: spawalniczo-ślusarskiej, gastronomicznej, opiekun osób starszych, florystyczno-ogrodniczej, remontowo-porządkowej i krawiecko-szwalniczej.

 

Jak mówi Agata Ługowska, pracownik socjalny Centrum Integracji Społecznej - coraz więcej pracodawców zatrudnia uczestników i absolwentów poszczególnych sekcji.

 

Wszystkie osoby zainteresowane Indywidualnym Programem Zatrudnienia Socjalnego zapraszamy do budynku Caritas przy ul. Budowlanej 1 w Siedlcach lub telefonicznie pod nr tel. 509-588-093.

 

Agata Ługowska, pracownik socjalny Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach

(SSz)

Wróć