Aktualności Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom

Lipiec 2016

2016-07-21 13:56

Światowy Dzień Uchodźcy

Dnia 20 czerwca obchodzony jest Światowy Dzień Uchodźcy . Dnia  22 czerwca swoje święto obchodzili również  Cudzoziemcy przebywający w Strzeżonym Ośrodku w  Białej Podlaskiej.  Dzień ten był obchodzony na wesoło.  Jedną z atrakcji jakie były przygotowane na ten dzień była wizyta Członków Automobilklubu Podlaskiej Grom – sympatyków motoryzacji.

Więcej...

2016-07-12 14:22

Caritas Uchodźcom

Od początku stycznia br. Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Siedleckiej jako partner Caritas Polska , Urzędu do Spraw Cudzoziemców wraz 5 Centrami Pomocy Migrantom i Uchodźcom  realizuje projekt       „Nowy Dom Polska”, którego celem jest kompleksowe wsparcie migrantów i uchodźców. W ramach przewidzianych działań integracyjnych ponad 5 tys. potrzebujących cudzoziemców otrzyma pomoc.

Więcej...

2016-07-12 13:58

Projekt "Nowy Dom Polska"

W styczniu 2016 roku Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Caritas Diecezji Siedleckiej jako partner Caritas Polska, Urzędu do Spraw Cudzoziemców wraz z 5 Centrami Pomocy Migrantom i Uchodźcom rozpoczął realizację projektu  „ Nowy Dom Polska”. Projekt ten współfinansowany jest z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i integracji oraz budżetu państwa.

Więcej...