Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

Dzień dziecka

tl_files/gallery/swietlica_parczew/aktualnosci/20170410_wspieranie_dzialalnosci/caritas-ds.png

tl_files/gallery/swietlica_parczew/aktualnosci/20170410_wspieranie_dzialalnosci/parczew-herb.png

4 czerwca 2017 roku, w godzinach od 14 do 18, na stadionie MOSiR w Parczewie odbył się FESTYN RODZINNY z okazji DNIA DZIECKA.

Program zawierał wiele atrakcji:

• Występy artystyczne „Dzieci dzieciom”
  • Gry, zabawy i konkursy
  • Blok konkurencji sportowo – rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży
  • Wyścigi rowerowe
  • Pokaz służb ratowniczych
  • Wesołe miasteczko

Świetlica Socjoterapeutyczna Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie również wzięła udział w FESTYNIE. Wychowawcy oraz wolontariusze placówki przygotowali gry i zabawy dla dzieci, a wśród nich znalazły się:

• BALONÓWKA - Zabawa polega na grze typu siatkówka. Dzielimy dzieci na dwie drużyny. Każdy musi mieć parę. Para łapie jeden koc za rogi i tym kocem odbija balon do drugiej drużyny. Gdy balon upadnie i się rozbije, drużyna traci punkt.
  • PUSZCZANIE OGROMNYCH BANIEK MYDLANYCH
  • Zabawy z CHUSTĄ KLANZĄ
  • „MOJE MARZENIE” – rysunki

[nbsp]

Za udział w każdej z zabaw dzieci dostawały upominki z logiem CARITAS DIECEZJI SIEDLECKIEJ (breloczki, smycze, balony oraz krówki)!

Dziękujemy za pomoc  w organizacji wolontariuszom: Patrycji, Marzenie oraz Wiktorii ;)

2017-05-08

Zdjęcia: Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie