Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

FESTIWAL PIOSENKI STRAŻACKIEJ

Dnia 2 czerwca 2013r. na stadionie MOSiR w Parczewie z okazji Dnia Dziecka odbył się Festyn Rodzinny. W programie znalazł się V Powiatowy Festiwal Piosenki Strażackiej.

W konkursie zaprezentowało się dziesięcioro uczestników z różnych grup wiekowych, którzy wykonali dwie piosenki. Pierwsza z nich miała tematykę strażacką, a druga była dowolną piosenką wybraną przez uczestników konkursu. Usłyszeliśmy między innymi: „A mój chłopak jest strażakiem”, „Strażak Sam” oraz „Pali się”. Z kolei nasze podopieczne tworzące trio w składzie: Izabela Nosal, Wiktoria Siwek i Wiktoria Musiejuk wykonały utwór Czesława Niemena „Płonie stodoła” oraz „Radość najpiękniejszych lat” Anny Jantar. Dziewczynki nie tylko śpiewały, ale zaprezentowały także zabawny i dopasowany do pierwszego utworu układ choreograficzny.

Choć pogoda nie do końca dopisywała to występy młodych uczestników konkursu były miłe dla oczu i uszu wszystkich zebranych na stadionie widzów.

2013-06-05

Zdjęcia: Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie