Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

IV Wiosenny Turniej Boccia

IV WIOSENNY TURNIEJ BOCCIA

Dnia 28 kwietnia nasza placówka uczestniczyła w IV już edycji Wiosennego Turnieju Boccia. Organizatorami tegorocznego turnieju byli: DPS „Dom nad Stawami” w Siedlcach, Stowarzyszenie Przyjaciół „Domu nad Stawami” oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego „Medyk” w Siedlcach, na którego to hali rozegrane zostały wszystkie mecze turniejowe.

Tegoroczne zawody zgromadziły 18 zespołów reprezentujących placówki i organizacje działające na rzecz osób niepełnosprawnych i starszych, m.in. DPS z Siedlec i Ryżek, ŚDS dla osób niepełnosprawnych intelektualnie i osób z autyzmem z Siedlec, WTZ Siedlec i Kisielan czy Stowarzyszenie „Krok Dalej” z Mińska Mazowieckiego.

Drużyny zostały podzielone na trzy grupy, a rozrywki w nich przeprowadzono w systemie pucharowym. Nasza placówka wystawiła do gry dwie drużyny. Pierwszą w nich były LWY, w skład której weszli  Marcin Zbieć, Marcin Michalak i Piotr Fierosiewicz, drugą TYGRYSY, w składzie Milena Zalewska, Marek Czeluściński i Paweł Grochowski. Dodatkowo nasze drużyny posiadały zawodnika rezerwowego w osobie Łukasza Połóga. Pomimo dużej woli walki i kilku wygranych meczy nie udało się wyjść z grupy żadnej z naszych drużyn.
W tegorocznych zawodach I miejsce przypadło drużynie KORMORANY z Giżycka reprezentującą Uniwersytet Trzeciego Wieku z Giżycka, II miejsce na podium zajęły KROKODYLE ze Środowiskowego Domu Samopomocy przy MOPR w Siedlcach, a III ORŁY  Środowiskowego Domu Samopomocy dla osób niepełnosprawnych intelektualnie
i osób z autyzmem z Siedlec.

2016-05-06

IV WIOSENNY TURNIEJ BOCCIA

Zdjęcia: Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach.

DSCF0208.JPG
DSCF0210.JPG