Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Konkurs plastyczny Łuków 2013

„Moje miasto za 100 lat” to tytuł konkursu plastycznego zorganizowanego przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Łukowie działający przy Stowarzyszeniu „Centrum Przedsiębiorczości, Integracji i Edukacji”.

22.01.2013 r. w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Łukowie odbyła się wystawa prac nadesłanych na konkurs. W tegorocznym konkursie udział wzięli również podopieczni naszego WTZ Siedlce: Łukasz Ługowski, Agnieszka Jaszczuk, Krzysztof Matuła, Paweł Grochowski, Marcin Michalak, Piotr Fierosiewicz, Marcin Zbieć oraz Łukasz Łaszczyk, którzy wykonali swoje prace pod kierunkiem Pana Mirosława Chromińskiego – terapeuty z pracowni rękodzieła artystycznego.

Osiągnięciem naszych Uczestników było zajęcie II i III miejsca w kategorii Osoby Niepełnosprawne. Miejsca te zdobyli:

II Miejsce - Krzysztof Matuła za prace „Przedmieścia”

III Miejsce – Marcin Zbieć za pracę „Miasto przyszłości”

Tegoroczny konkurs plastyczny „Moje miasto za 100 lat” zorganizowany był pod honorowym patronatem Prezesa Stowarzyszenia „Centrum Przedsiębiorczości, Integracji i Edukacji” pani Zofii Żuk.

2013-01-25

Zdjęcia: Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach