Wspieraj Caritas

Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

„OJCZYZNA – piękna i nieskończenie NIEPODLEGŁA” na 100lecie

2018-09-11 10:58

Szanowni Państwo, przyjaciele już niebawem, w czwartek, 11 października 2018r. o godz. 10:00 w sali Centrum Kultury
i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce przy ul. Świrskiego 31 w Siedlcach odbędzie się XVIII Edycja Koncertu Integracyjnego „Ten Sam Świat”.

 

XVIII Edycja Koncertu Integracyjnego „Ten Sam Świat” odbywać się będzie pod hasłem: „OJCZYZNA – piękna
i nieskończenie NIEPODLEGŁA”
.
Tegoroczny koncert wpisuje się w obchody 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Poprzez nasze występy i prezentacje chcemy pokazać talenty jakie drzemią w każdym z nas. Celem koncertu jest integracja społeczna oraz prezentacja działań artystycznych tj. występy teatralne, śpiew, taniec, recytacja i inne, placówek działających na rzecz dzieci, młodzieży i osób dorosłych niepełnosprawnych na terenie Regionu Siedleckiego, sąsiednich powiatów i Diecezji Siedleckiej.

 

Dodatkowo Nasze tegoroczne spotkanie będzie miało drugi wymiar, cel, który ukierunkowany będzie na uwrażliwienie uczestników koncertu na wartość jaką jest Ojczyzna oraz krzewienie postaw patriotycznych. „Ten Sam Świat” będzie okazją do twórczego promowania Naszej Ojczyzny, budowania poczucia tożsamości narodowej, poszanowania godności i praw człowieka.

 

Więcej informacji udziela: Katarzyna Pieniak Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej, tel. 501-339-443, email: wtz.siedlce@caritas.pl

 

***

„OJCZYZNA – piękna i nieskończenie NIEPODLEGŁA” na 100lecie.

2018-09-11

„OJCZYZNA – piękna i nieskończenie NIEPODLEGŁA” na 100lecie.

Zdjęcie: Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach.

Bez nazwy
     

 

Wróć