Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Udział uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Siedlcach w turnieju Boccia

6 grudnia br. w siedleckiej hali Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach odbył się I Integracyjno - Mikołajkowy Turniej Boccia. Organizatorem turnieju był „Dom nad Stawami” Dom Pomocy Społecznej w Siedlcach, Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Siedlcach oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Domu nad Stawami. Sędzią głównym zawodów był Pan Ryszard Kałamarz. I Integracyjno - Mikołajkowym Turniej Boccia wzięło udział 12 zespołów m.in.: KONARFormacja Sportowa Boccia z Warszawy, II LO im. św. Królowej Jadwigi z Siedlcach, Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztaty Terapii Zajęciowej z Siedlec, Środowiskowy Dom Samopomocy przy MOPR w Siedlcach czy Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób niepełnosprawnych intelektualnie i osób z autyzmem z Siedlcach.

Nasza placówka znalazła się w grupie D razem z MOPR Siedlce, drużyną z „Królówki” oraz reprezentacją Formacji KONAR z Warszawy. W zawodach indywidualnych z ramienia WTZ Siedlce wystąpił Paweł Grochowski. Pomimo zaciętej walki w każdym meczu nasza reprezentacja nie zdołała wyjść z grupy. Dużym zaszczytem, była dla nas gra z drużyną z Klubu Sportowego KONAR z Warszawy w składzie której znaleźli się miedzy innymi zawodnicy biorący udział w Mistrzostwach Polski i Europy.

2013-12-06

Zdjęcia: Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach