Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

VI Wiosenny Integracyjny Turniej Boccia w DPS Siedlce

W minioną środę - 11 kwietnia - w holu „Domu nad Stawami” w Siedlcach już po raz szósty odbył się Wiosenny Integracyjny Turniej Boccia. Organizatorem turnieju był DPS „Dom nad Stawami” w Siedlcach oraz Stowarzyszenie Przyjaciół „Domu nad Stawami”.

Tegoroczny turniej zgromadził reprezentacje Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Medyk” z Siedlec, Środowiskowego Domu Samopomocy dla osób niepełnosprawnych intelektualnie i osób z autyzmem z Siedlec, Środowiskowego Domu Samopomocy przy MOPR w Siedlcach, Warsztat Terapii Zajęciowe z Ogrodniczek koło Białegostoku oraz nasz Warsztat Terapii Zajęciowe z Siedlec.

Naszą placówkę reprezentowały dwie drużyny:

„TYGRYSY”, w składzie: Damian Chojecki (kapitan drużyny), Milena Krzewicka, Katarzyna Skierczyńska i Paweł Grochwski

oraz

„WŚCIEKŁE BYKI”, w składzie: Krzysztof Matuła (kapitan), Piotrek Fierosiewicz, Marcin Michalak i Marek Czeluściński

Wszystkie przybyłe drużyny podzielone zostały na dwie grupy „A” i „B”, a do finałów i rywalizacji o podium przechodziły
po dwie z każdej grupy. Nasze warsztatowe „TYGRYSY” po uprzednim wygraniu swojej grupy dotarły do ścisłego finału,
w którym po emocjonującej rozgrywce uległy drużynie „OGRODNICZEK II” z WTZ w Ogrodniczkach.

Wyniki VI Wiosennego Integracyjnego Turnieju Boccia

Miejsce I     „OGRODNICZKI II” z WTZ w Ogrodniczkach

Miejsce II    „TYGRYSY” z WTZ Siedlce

Miejsce III  „OGRODNICZKI I” z WTZ w Ogrodniczkach

VI Wiosenny Integracyjny Turniej Boccia

2018-04-19

VI Wiosenny Integracyjny Turniej Boccia

Zdjęcia: Warsztat Terapii Zajęciowej w Siedlcach.

DSCF5640.JPG
DSCF5648.JPG