Aktualności Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego

Działalność punktu doradczno - konsultacyjnego dla osób niepełnosprawnych oraz ich rodzin

Caritas Diecezji Siedleckiej

Mazowsze

Caritas Diecezji Siedleckiej w okresie od 01.08.2012r. do 31.10.2012r. realizuje projekt pod nazwą: „Działalność Punktu Doradczo Konsultacyjnego dla osób niepełnosprawnych oraz ich rodzin przy Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach” w ramach rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych.

Do projektu zapraszamy osoby niepełnosprawne i ich rodziny, z terenu województwa mazowieckiego. Caritas Diecezji Siedleckiej Punkt Doradczo Konsultacyjny w Siedlcach realizuje następujące zadania w zakresie:

nieodpłatnego poradnictwa psychologicznego osobom niepełnosprawnym oraz członkom ich rodzin

Psycholog przyjmuje we:

• poniedziałek, w godz. od 08.00 do 13.00
  • wtorek, w godz. od 08.00 do 13.00

nieodpłatnego poradnictwa społeczno - prawnego osobom niepełnosprawnym oraz członkom ich rodzin.

Prawnik przyjmuje zainteresowanych we:

• poniedziałki w godzinach od 13.00 do 18.00
  • wtorki w godzinach od 13.00 do 18.00

nieodpłatnego poradnictwa w zakresie informacji na temat przysługujących uprawnień, dostępnych usług, sprzętu rehabilitacyjnego, i pomocy technicznej dla osób niepełnosprawnych z tej formy pomocy beneficjenci będą mogli korzystać:

• w poniedziałki, środy i piątki od godz. 08.00 do 16.00

serwis sprzętu rehabilitacyjnego

• od poniedziałku do piątku w godzinach od 07.00 do 08.00

nieodpłatne korzystanie z kafejki internetowej w każdej chwili, tj.

• od poniedziałku do piątku od godz. 08.00 do 16.00

Szczegółowe informacje udzielane są w Punkcie Doradczo Konsultacyjnego przy Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach, ul. Bpa. Świrskiego 57, 08-110 Siedlce, lub pod numerem telefonu 25 633 03 45.

Projekt realizowany przez Caritas Diecezji Siedleckiej ul. Bpa Świrskiego 57, 08-110 Siedlce,
jest współfinansowany
przez Zarząd Województwa Mazowieckiego.