Biegają dla Nikoli

Zdjęcie: Facebook

W sobotę, 18 listopada 2017r., odbył się pierwszy z serii biegów w cyklu „Biegi Górskie Siedlce BGGB” na siedleckich terenach leśnych Nadleśnictwa Sekuła – Gołobórz. Część z zebranych z tej okazji środków zostanie przekazana na rzecz Nikoli Turos, dziewczynki chorej na dziecięce porażenie mózgowe.

Inicjator akcji - pan Bogdan Bala – przypomina daty kolejnych biegów: 25 listopada 2017r., 9 grudnia 2017r. oraz 16 grudnia 2017r.

Zebrane pieniądze pomogą w leczeniu i rehabilitacji Nikoli Turos, która w Caritas Diecezji Siedleckiej ma założone subkonto.

- W imieniu dziewczynki, bardzo dziękuję panu Bogdanowi Bali i uczestnikom za wsparcie naszej podopiecznej. Jest to piękna inicjatywa godna naśladowania – podkreśla Edyta Czyżewska, koordynator subkont w Caritas Diecezji Siedleckiej.