Wspieraj Caritas

Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Caritas: Świąteczne spotkanie wielkanocne dla samotnych i ubogich w Białej Podlaskiej

2019-04-15 11:05

Osoby potrzebujące, korzystające z pomocy Caritas Diecezji Siedleckiej, spotkały się 12 kwietnia 2019r. w budynku przy ul. Warszawskiej 15 w Białej Podlaskiej, aby już teraz wspólnie cieszyć się z nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

 

- Każdy z Was ma swoją historię życia, trudną, powikłaną, ale Bóg stawia na Waszej drodze ludzi w czerwonych koszulkach dla których jesteście ważni, którzy chcą pomóc wrócić Wam do godności życia… - zwrócił się do zgromadzonych na Mszy św. ks. Paweł Wojdat, moderator Parafialnych Zespołów Caritas i Parafialnych Koordynatorów Dzieł Miłosierdzia.

 

To dzięki wolontariuszom Caritas Diecezji Siedleckiej Centrum Wolontariatu w Białej Podlaskiej i pracownikom oraz uczestnikom Centrum Integracji Społecznej funkcjonującym w Caritas diecezjalnej spotkanie zostało przygotowane tak, by każdy poczuł świąteczną atmosferę. Po Mszy św. ks. Wojdat poświęcił pokarmy, a na obecnych czekał mały poczęstunek. Wszyscy otrzymali też paczkę świąteczną, a dzięki dzieciom z Przedszkolnego Koła Caritas działającego przy Przedszkolu Samorządowy nr 14 w Białej Podlaskiej - również babeczki oraz własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami świątecznymi.

 

 

***

Caritas: Świąteczne spotkanie wielkanocne dla samotnych i ubogich w Białej Podlaskiej - 12 kwietnia 2019r.

2019-04-15

Caritas: Świąteczne spotkanie wielkanocne dla samotnych i ubogich w Białej Podlaskiej  - 12 kwietnia 2019r.

Zdjęcia: Przemysław Treska radiobiper.info /  Piotr Antoniuk

001
002
003
004
005
006
   

 

Wróć