Wspieraj Caritas

Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Kupując - pomagasz

2017-08-07 11:23

Caritas Diecezji Siedleckiej dołączyła do grona 3923 organizacji, które pozyskują pieniądze na różne społeczne cele, poprzez serwis FaniMani.pl.

 

FaniMani.pl to pierwszy w Polsce serwis, wspierający organizacje społeczne w czasie robienia zakupów online. Korzystając z niego, można nie tylko bezpłatnie pomóc, ale również zaoszczędzić. Wystarczy zainstalować rozszerzenie do przeglądarki, które przypomni o przekazaniu darowizny, gdy będą robione zakupy w jednym z ulubionych sklepów i postępować wg wskazówek zamieszczonych w serwisie. Każdy zarejestrowany użytkownik otrzymuje co tydzień nowe kody rabatowe na zakupy w Internecie.

 

Dzięki serwisowi, podczas codziennych zakupów w wybranych 923 sklepach internetowych (m.in. Empik, Zalando, Sephora, Smyk, 5.10.15), część ich wartości (średnio 2,5%) trafia do wybranej przez kupującego organizacji.

 

- Zachęcamy, aby przekazać tę kwotę na działalność charytatywną diecezjalnej Caritas i zakup sprzętu rehabilitacyjnego do Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego, które znajdują się w Siedlcach, Białej Podlaskiej, Parczewie i Radzyniu Podlaskim – mówi Małgorzata Mućka, pracownik Caritas Diecezji Siedleckej. I dodaje: - Ta forma dobroczynności łączy przyjemne z pożytecznym. Zasada tego pomagania jest prosta. W skrócie: należy zrobi zakupy w Internecie, zapłacić, a część wartości zakupów trafia do wybranej przez kupującego organizacji. Zachęcamy do przyłączenia się! Kupujesz! Pomagasz!

 

Wróć