Wspieraj Caritas

Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Młodzieżowa Agencja Informacyjna MAIKA

2017-03-15 12:00

 

 

Czcigodni Księża,

Szanowni Państwo,

 

Staraniem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży rozpoczęła swoją działalność konferencją prasową w Sekretariacie Episkopatu Polski Młodzieżowa Agencja Informacyjna MAIKA. Jest ona portalem internetowym www.maika.com.pl dającym możliwość gromadzenia w jednym miejscu maksymalnie dużej ilości informacji dotyczących inicjatyw i tematów związanych z duszpasterstwem młodzieży. Publikujemy informacje nadsyłane ze środowisk krajowych i polonijnych, ze szczególnym uwzględnieniem parafii i wspólnot lokalnych.
MAIKA jako agencja informacyjna poprzez zamieszczanie materiałów nie tylko informuje o różnorodnych inicjatywach, ale także propaguje angażowanie się młodzieży w życie Kościoła, daje również możliwość poszukiwania nowych pomysłów duszpasterskich.
Korzystając z serwisu informacyjnego MAIKA można jednocześnie w bardzo prosty sposób umieszczać informacje, zaproszenia związane z tym, co się dzieje w parafiach, wspólnotach w zakresie duszpasterstwa młodzieży.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z MAIKI. Bliższe informacje w załączniku zawierającym folder informacyjny o MAICE.

 

ks. Zbigniew Kucharski
Asystent Generalny KSM

 

 

***

Folder.pdf
Komunikat MAIKA.doc

Wróć