Pierwszy sukces programu „Dach nad głową”

Pierwsze założenie akcji „Dach nad głową” czyli uzbieranie 10 000 USD zostało zrealizowane. Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na adaptację domów rodzin, które przed wojną mieszkały w Aleppo. Budynki są wolne od naruszeń konstrukcyjnych i można bezpiecznie przeprowadzić w nich prace remontowe umożliwiające rodzinom Państwa Akel i Kabbabi wrócić do Ojczyzny.

Skład rodziny 1:

Akel  Salim - ojciec
Fannoun  Neemat - matka
Akel  Georgina - dorosłe dziecko (21lat)
Akel  Joelle – dorosłe dziecko (18 lat)

Skład rodziny 2:

Kabbabi Ghassan - ojciec
Darakji Vera - matka
Darakji Jaqueline - babcia
Kabbabi Jacky  - dorosłe dziecko (25 lat)
Kabbabi Noel – dorosłe dziecko (21 lat)

Kolejne działania w projekcie „Dach nad głową” koordynuje współpracująca z nami Fundacja Fenicja. Monitorowanie prac adaptacyjnych oraz ich rozliczenie z jej ramienia prowadzić będzie inżynier - wolontariusz.

*Więcej informacji o życiu wybranych rodzin i działaniach związanych z prowadzonymi pracami będziemy przekazywać na bieżąco.

Już dziś DZIĘKUJEMY wszystkim ludziom dobrej woli za hojność serca i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka oraz za okazanie solidarności z naszymi braćmi w wierze chrześcijańskiej.

Program „Dach nad głową”

2019-03-19

Program „Dach nad głową”

Tak obecnie wyglądają domy przeznaczone do remontu