Pomóżmy razem rodzinie Chabierów!

Beata i Kamil Chabierowie zostali ciężko doświadczeni przez los. Od urodzenia chorują na rdzeniowy zanik mięśni. Poruszają się na wózkach inwalidzkich. Wymagają całodziennej opieki i pomocy nawet przy najmniejszych czynnościach. Pochodzą z wielodzietnej rodziny, która nie ma wystarczających środków na życie. Zajmują się nimi ich siostry, poświęcające swój czas, by rodzeństwu zapewnić godne funkcjonowanie.

W ostatnim czasie apelowaliśmy o pomoc dla Beaty i Kamila. Oprócz funduszy na leczenie i rehabilitację, pilnie potrzebne są im pieniądze na remont łazienki. Jest w bardzo złym stanie i wymaga odnowienia. Wyposażenie jest stare, farba odpada od ścian, od długiego czasu pomieszczenie jest zagrzybione.

Niedawno doświadczyli kolejnej tragedii. Zmarła ich chora mama. Rodzinie jest bardzo ciężko, ale znaleźli się życzliwi ludzie dobrej woli, oferując swoją pomoc. Dzięki dobroczyńcom zostanie sfinansowany zakup nowych tapet, kasetonów i podłóg.

W imieniu rodziny, bardzo dziękujemy za wsparcie i modlitwę. Na zamieszczonych zdjęciach można zobaczyć, w jakim stanie jest łazienka. Niebawem odwiedzimy Chabierów, kiedy remont się zakończy i pokażemy jego efekty.

Kamil i Beata Chabiera posiadają utworzone subkonto w naszej organizacji, na które można przekazywać 1% podatku oraz inne darowizny. Wpłat prosimy dokonywać na konto:

BS Siedlce 78 9194 0007 0027 9318 2000 0010

z dopiskiem „REMONT CHABIERA”.

2015-09-03

Zdjęcia: Małgorzata Chabiera