Wizyta wolontariuszek w Przedszkolu nr 3 w Białej Podlaskiej

We wtorek, 7 lutego 2017 roku,  wolontariuszki z Centrum Wolontariatu w Białej Podlaskiej gościły w tamtejszym Przedszkolu nr 3 im. Marii Kownackiej, aby porozmawiać z dziećmi na temat wolontariatu i zachęcić przedszkolaki do wspólnego pomagania.

Dzieci podczas rozmowy z wolontariuszkami stworzyły piękne serce, zapełnione małymi serduszkami, czyli dobrymi uczynkami względem innych. Maluchy już wiedzą, że warto nieść pomoc drugiemu człowiekowi. Wystarczy podarować potrzebującemu własnoręcznie wykonaną kartkę, a w niej swoje wielkie serce i empatię na cierpienie chorych. Przedszkolaki wykonały piękne kartki z życzeniami dla pacjentów bialskiego szpitala, które wolontariusze zaniosą im w Dniu Chorego.

2017-02-09

Zdjęcia: Centrum Wolontariatu w Białej Podlaskiej