Wspieraj Caritas

Aktualności Caritas Diecezji Siedleckiej

Zamiast kwiatów – stypendium dla dzieci cz. II

2017-10-12 11:18

Maria Wojciechowska – Eszer i Oliwer Eszer, podczas swojej najważniejszej w życiu chwili, pomyśleli o dzieciach, które także chciałyby być szczęśliwe. Wsparli program stypendialny dla dzieci i młodzieży pn. „Skrzydła” poprzez przekazanie na ten cel pieniędzy zebranych do puszek po swoim ślubie.  

 

Akcja „Zamień kwiaty na stypendium” to świetna idea dla osób, które chcą, ale nie wiedzą, w jaki sposób pomoc potrzebującym dzieciom.

 

- Zdecydowaliśmy się dołączyć do programu, ponieważ nie interesowały nas pomysły z tradycyjnymi kwiatami, winami czy czekoladkami. Stwierdziliśmy z mężem, że chcemy podzielić się naszym szczęściem z tymi najmniejszymi i wywołać uśmiech na twarzy chociaż jednego dziecka. Zachęcamy do włączenia się do programu wszystkie pary, które chcą pomóc najbardziej potrzebującym  dzieciom – mówią Eszerowie. I dodają:

 

- Zrobienie dobrego uczynku, a w szczególności - tym najmniejszym, cieszy najbardziej, a pamiętajmy, że dobro wraca. Gdyby nie ksiądz Marek Bieńkowski, dyrektor Caritas Diecezji Siedleckiej, pewnie nie dowiedzielibyśmy się o tej szlachetnej akcji. Mamy nadzieję, że pomogliśmy w rozwijaniu siebie, swoich pasji, chociaż jednemu dziecku.

 

Więcej informacji o akcji:

 

Małgorzata Mućka – koordynator akcji „Zamień kwiaty na stypendium” w Caritas Diecezji Siedleckiej, tel. 780-061-313, e-mail: mmucka@caritas.pl oraz na stronie internetowej: http://siedlce.caritas.pl/index.php/zamien-kwiaty-na-stypendium.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wróć