Forum Pomocy

Jak działa Forum Pomocy ?

2015-05-06 13:00

Forum Pomocy to kolejna inicjatywa działająca pod "skrzydłami" Caritas Diecezji Siedleckiej. Dzięki tej platformie w prosty sposób można przekazać komunikat o chęci oddania przedmiotów, jak i przyjęcia ofiarowanej pomocy rzeczowej.

 

Wachlarz przekazywanych i potrzebnych darów jest ogromny, my jednak staramy sie skupić na konkretnej pomocy rzeczowej. W tym celu dla Państwa potrzeb przedstawiamy listę przedmiotów, które są aktualnie potrzebne Podopiecznym Centrum Pomocy Bliźnim, jak również osobom, które zgłaszają taką potrzebę poprzez Katolickie Radio Podlasie - w audycji "Forum Pomocy".

 

Jak do nas się zgłosić!

 

Zgłoszenia zapotrzebowania na konktetne przedmioty lub przekazanie darów rzeczowych można kierować osobiście w Centrum Pomocy Bliźnim Caritas Diecezji Siedleckiej przy ul. Budowlanej 1, pod numerem telefonu: 780 061 313.

Natomiast osoby, które mają możliwość wykonania zdięć ofiarowanych darów, mogą kontaktować się z nami także na adres e-mail.: centrumpomocy.siedlce@caritas.pl z podaniem w tytule: "Darczyńca - pomoc rzeczowa". 

 

Dzięki Państwa pomocy, często anonimowej wiele osób, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej, skorzystało z możliwości pomocy.

 

Za okazaną pomoc osobom Potrzebującym, którzy oczekują wsparcia i liczą na Państwa pomoc z serca dziękujemy.

 

 


 

Centrum Pomocy Bliźnim Caritas Diecezji Siedleckiej służy Państwu jako pośrednik pomiędzy Potrzebującymi, a Darczyńcami. Telefon do Centrum to: 780  061  313

Wróć