Kto potrzebuje naszego wsparcia?

Pomoc dla Sebastiana Jasińskiego

2014-12-02 09:47

Mąż uległ wypadkowi w pracy w 2008 roku, w wyniku którego doznał złamania kręgosłupa szyjnego na wysokości C4-C6 z przerwaniem rdzenia kręgowego i z następstwem  niedowładem czterokończynowym - mówi żona Pana Sebastiana.

 

Obecnie, 6 lat po przebytym urazie, utrzymuje się porażenie czterokończynowe. Mąż porusza się na wózku. Jego inwalidztwo jest trwałe i nie rokuje poprawy. Cały czas potrzebuje pomocy osób trzecich. Jest niezdolny do samodzielnej egzystencji.

 

Nasza sytuacja jest ciężka... W sądzie toczą się sprawy odszkodowawcze. Rodzina utrzymuje się z renty męża i zasiłków na dzieci, i opiekuńczego. Ja zrezygnowałam z pracy, gdyż stan męża uległ pogorszeniu.

 

3 miesiące przed wypadkiem kupiliśmy wymarzone mieszkanie, na który wzięliśmy potężny kredyt. Pieniądze, z których się utrzymujemy wystarczają na rachunki i spłatę rat... Mamy na utrzymaniu dwoje dzieci w wieku szkolnym.

 

Pieniądze zgromadzone na subkoncie pomogą zaspokoić potrzeby męża (leczenie, rehabilitację, potrzebny sprzęt). Za wszystkie wpłaty z całego serca dziękujemy...

 

Pan Sebastian posiada utworzone subkonto w naszej organizacji, na które można przekazywać 1% podatku oraz inne darowizny. Wpłat prosimy dokonywać na konto:

BS Siedlce 78 9194 0007 0027 9318 2000 0010 

z dopiskiem „Leczenie i rehabilitacja Sebastiana Jasińskiego”.

Wróć