Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Integracja na świeżym powietrzu

Już od czterech lat niepełnosprawni uczestnicy różnych jednostek z regionu spotykają się na pikniku na terenie Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztatu Terapii Zajęciowej (CDS WTZ) w Kisielanach Żmichach 52, aby wspólnie bawić się i integrować. W tym roku IV Piknik Integracyjny odbędzie się 12 czerwca 2018r. o godz. 11:00, a dla uczestników przewidziano: grill, konkursy i zabawę przy dobrej muzyce.

 

Impreza odbędzie się od honorowym patronatem Dyrektora Caritas Diecezji Siedleckiej ks. Marka Bieńkowskiego. Poprowadzi ją Urszula Pietrasik, kierownik CDS WTZ w Kisielanach razem z pracownikami jednostki, wolontariuszami i animatorami.

 

W wydarzeniu wezmą udział zaproszeni goście, a także: Warsztaty Terapii Zajęciowej działające w Caritas Diecezji Siedleckiej (z Białej Podlaskiej, Kisielan, Parczewa, Siedlec i Skórca), Warsztaty Terapii Zajęciowej z Mińska Mazowieckiego i Legionowa, Specjalne Ośrodki Szkolno-Wychowawcze z Siedlec i Stoku Lackiego, Domy Pomocy Społecznej z Siedlec i Ptaszków z filią w Kukawkach oraz Środowiskowe Domy Samopomocy przy MOPR w Siedlcach i z Białej Podlaskiej - jednostki CDS.

 

Jeżeli pogoda tego dnia nie dopisze, spotkanie przeniesione zostanie do pobliskiej świetlicy w miejscowości Kisielany Kuce.

 

 

Wróć