Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

V Festiwal Filmowy Twórczości Osób Niepełnosprawnych

Dnia 27 października br. odbył się V Festiwal Filmowy Twórczości Osób Niepełnosprawnych organizowany przez WTZ w Białej Podlaskiej, hasłem przewodnim tegorocznego Festiwalu było „niepełnoSPRAWNI i sztuka”

                Nasz Warsztat po raz drugi zamienił się w studio nagrań, z wielkim zaangażowaniem stawaliśmy się reżyserami, scenarzystami, aktorami i kamerzystami po to, aby stworzyć piękny, niepowtarzalny film.

Od początku wiedzieliśmy, że jesteśmy wyjątkowi, niepowtarzalni i jedyni w swoim rodzaju. Wiedzieliśmy, że mamy to coś w sobie, że jesteśmy mistrzami w wielu kwestiach.

 I właśnie stąd wziął się pomysł na film konkursowy pt. „sztukMISTRZOWIE”, który przedstawia, że największą sztuką dla nas nie jest malarstwo, muzyka czy taniec, tylko pomaganie, kochanie, współpraca, samodzielność, komunikacja czy sztuka patrzenia.

Nasz film zdobył, aż dwa wyróżnienia II miejsce, a także nagrodę publiczności, na I miejscu znalazł się film „Przychodzi do mnie nocą” WTZ w Białej Podlaskiej, III miejsce „nieARTYŚCI…, a może” WTZ w Siedlcach. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

                Podczas tegorocznego festiwalu został także rozstrzygnięty konkurs fotograficzny, w którym nasza koleżanka Elwira Kąkol zajęła III miejsce za zdjęcie pt. „Ostatnie dni lata”. Brawo Elwira!

 

* * *

 

V Festiwal Filmowy Twórczości Osób Niepełnosprawnych

2016-10-27

V Festiwal Filmowy Twórczości Osób Niepełnosprawnych

 

 

Zdjęcia: Warsztat Terapii Zajęciowej w Kisielanach

 

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
   

Wróć