Aktualności Centrum Integracji Społecznej

CIS Siedlce: Warsztaty wizerunku i autoprezentacji

Makijaż biznesowy i karnawałowy to tylko niektóre elementy warsztatów, które w Centrum Integracji Społecznej Caritas Diecezji Siedleckiej poprowadzi Beata Radomyska z Centrum Wizerunku i Autoprezentacji.

 

Cykl zajęć dotyczący kreowania własnego wizerunku rozpocznie się już w najbliższy piątek, 26 stycznia. Warsztaty makijażu składające się z części teoretycznej i praktycznej, adresowane są do wszystkich kobiet z CIS Siedlce, które pragną nauczyć się jak korygować niedoskonałości natury, podkreślać swoje atuty oraz kreować swój wizerunek. Najbliższe zajęcia dedykowane będą makijażowi karnawałowemu, a następnie biznesowemu, pogłębionemu o analizę kolorystyczną.

 

Podczas zajęć uczestniczki dowiedzą się, jaki rodzaj makijażu pasuje do ich typu urody. Dodatkowo zapoznają się z zasadami przeprowadzania profesjonalnej analizy kolorystycznej (z wykorzystaniem specjalnych chust), która pozwoli im poznać swój typ kolorystyczny – wiosna, lato, jesień, zima. Ponadto podczas zajęć, panie poznają zasady poprawnej techniki wykonania makijażu i nauczą się wykonania dowolnego, wybranego przez siebie rodzaju makijażu.

 

Na zakończenie warsztatów kursantki otrzymają niezwykły prezent. Będzie to indywidualna sesja w Centrum Wizerunku i Autoprezentacji przygotowująca do rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Zajęcia odbywać się będą w dniach:

26.01.2018, 02.02.2018, 16.02.2018, 09.03.2018, 23.03.2018

(SSz)

 

Wróć