Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

Wrzesień 2019

Aktorzy na świetlicy

We wtorek 17 września 2019r. mieliśmy wyjątkowych gości. Aktorzy z Teatru Muzycznego w Lublinie odwiedzili naszą świetlicę, aby zapoznać dzieci z pracą teatru za kulisami. Przedstawili nam, jak wiele różnych osób, wykonujących różne zawody jest potrzebnych dla realizacji spektaklu.

Więcej...

Basen

Dzięki dofinansowaniu Gminy Parczew dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej mają możliwość bezpłatnego korzystania z zajęć sportowo-rekreacyjnych na Basenie Jelonek w Parczewie. W programie przewidzianych jest pięć spotkań. Pierwsze już za nami i było świetnie!

Więcej...

Narodowe Czytanie w bibliotece

W piątek 06 września 2019r. dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas wybrały się do Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie, gdzie wzięły udział w Ósmej Ogólnopolskiej Akcji Narodowego Czytania.

Więcej...

Urodziny Antka

Sto lat ... W piątek 06 września 2019r. w naszej świetlicy świętowaliśmy urodziny Antka. Były życzenia, cukierki i prezenty ! Naszemu solenizantowi życzymy: Wszystkiego Najlepszego!

Więcej...

IV edycja programu „Żółty Talerz”

Caritas Diecezji Siedleckiej Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie 1 września 2019r. przystąpiła do kolejnej edycji programu wsparcia systemu żywienia dzieci w Polsce „Żółty Talerz”.

Więcej...

Nasi Darczyńcy

© 2020 Caritas Diecezji Siedleckiej

Strona www.siedlce.caritas.pl została skonfigurowana w taki sposób, aby nie zapisywać plików cookies na komputerach osób, które przeglądają jej zawartość.

Do góry