Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

Październik 2019

Wycieczka do Lublina

W czwartek 31 października 2019r. podopieczni i wychowawcy Caritas Diecezji Siedleckiej Świetlicy Socjoterapeutycznej w Parczewie wzięli udział w wycieczce do Lublina.

 

Więcej...

Dzień Wszystkich Świętych

W dniach 29-30 października 2019r. dzieci i wychowawcy Caritas Diecezji Siedleckiej Świetlicy Socjoterapeutycznej w Parczewie z okazji zbliżającego się Dnia Wszystkich Świętych wzięli udział we wspólnym wyjściu na miejscowy cmentarz parafialny.

Więcej...

Światowy Dzień Owoców i Warzyw

W piątek 18 października 2019r. z okazji ,,Światowego Dnia Owoców i Warzyw” dzieci miały za zadanie wybrać owoce, które codziennie kupujemy w ramach programu ,,Żółty Talerz”, i przygotować dla wszystkich pyszny i pożywny deser owocowy. W ten oto sposób w naszej świetlicy powstał bananowy koktajl. Wszystkim bardzo smakowało!

Więcej...

Urodziny Kasi

W poniedziałek 21 października 2019r. naszą solenizantką była Kasia. Życzymy Jej Wszystkiego Najlepszego!

Więcej...

Piękna, Złota Jesień..

W październiku pogoda wyjątkowo nas rozpieszcza. Korzystając z tej okazji, nasz czas wolny spędzamy aktywnie na świeżym powietrzu. Wyjścia na stadion sprawiają radość każdemu. Największym powodzeniem cieszą się gry i zabawy ruchowe tj.: koszykówka, siłownia zewnętrzna, gra w „Państwa-Miasta” czy „Koperta”.  Nie braknie również szaleństw w jesiennych liściach!

Więcej...

Urodziny Basi

W środę 16 października 2019r. świętowaliśmy urodziny Basi. Były serdeczne życzenia i odśpiewanie uroczystego „Sto Lat”. Następnie przyszedł czas na cukierki i prezent! Naszej solenizantce życzymy Wszystkiego Najlepszego!

Więcej...

Kolorowe liście i kasztany

W naszej świetlicy wrzesień i październik są miesiącami, w których królują piękne kolorowe liście oraz kasztany. Będąc na spacerze wszyscy zbieraliśmy dary jesieni, które później wykorzystaliśmy w naszych pracach.

Więcej...

Warsztaty edukacyjne

W czwartek, 10 października 2019r. w Caritas Diecezji Siedleckiej Świetlicy Socjoterapeutycznej w Parczewie, w ramach programu ,,Żółty talerz’’, odbyły się warsztaty edukacyjne pt. – „Dziesięć powodów dla których warto jeść warzywa”.

Więcej...

Dzień Chłopaka

W piątek, 4 października 2019r. Caritas Diecezji Siedleckiej Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie obchodziła Dzień Chłopaka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych chłopców szereg zabaw i atrakcji, m.in. quiz muzyczny, gra w wyzwania czy zabawy taneczne.

Więcej...

Nasi Darczyńcy

© 2020 Caritas Diecezji Siedleckiej

Strona www.siedlce.caritas.pl została skonfigurowana w taki sposób, aby nie zapisywać plików cookies na komputerach osób, które przeglądają jej zawartość.

Do góry