Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

Grudzień 2019

Niedziela w Milanowie

W niedzielę 15 grudnia dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie wraz z opiekunami miały możliwość uczestniczyć w niecodziennym wydarzeniu.

Więcej...

Kartki świąteczne

W dniu 10 grudnia 2019 roku dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie odwiedziły wraz z opiekunami Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną.

Więcej...

Święty Mikołaj

W dniu 6 grudnia dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej miały wyjątkowego gościa. Święty Mikołaj przyjechał do nich z prezentami. Były bardzo grzeczne, więc każde z nich otrzymało upominek.

Więcej...

Wizyta strażaków

W piątek 6 grudnia miała miejsce jeszcze jedna wyjątkowa wizyta. Jak co roku odwiedzili nas strażacy z Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Parczewie.

Więcej...

Dzień wolontariatu

Dnia 5 grudnia nasi podopieczni uczestniczyli w warsztatach z okazji Światowego Dnia Wolontariatu. Dzieci miały okazję dowiedzieć się, jak ważna jest pomoc wolontariuszy niesiona potrzebującym. W ramach integracji z seniorami wspólnie wykonali stroiki świąteczne.

Więcej...

Bal Andrzejkowy i wizyta w Seminarium

W dniu 28 listopada Dzieci z Caritas Diecezji Siedleckiej Świetlicy Socjoterapeutycznej wraz z opiekunami były z wizytą w Siedlcach. Wraz z dziećmi ze Świetlicy w Siedlcach odwiedziliśmy Wyższe Seminarium Duchowne im. Jana Pawła II Diecezji Siedleckiej, gdzie poznały one codzienne życie kleryków.

Więcej...

Wizyta księdza Biskupa

W dniu 12 listopada 2019 roku dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie uczestniczyły w spotkaniu z Ks. Biskupem Kazimierzem Gurdą.

Więcej...

Dzień postaci z Bajek

W dniu 5 listopada 2019 roku dzieci z Caritas Diecezji Siedleckiej Świetlicy Socjoterapeutycznej w Parczewie wraz z opiekunami odwiedziły Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Parczewie.

Więcej...

Święto Niepodległości

W dniu 6 listopada 2019 roku dzieci przygotowywały się do obchodów Dnia Niepodległości. Wykonały prace plastyczne o tematyce patriotycznej dowolnie wybraną techniką: malowanie farbami, rysowanie, wyklejanie patyczkami, tkaniną. Na zakończenie śpiewaliśmy wspólnie pieśni patriotyczne.

Więcej...

Nasi Darczyńcy

© 2020 Caritas Diecezji Siedleckiej

Strona www.siedlce.caritas.pl została skonfigurowana w taki sposób, aby nie zapisywać plików cookies na komputerach osób, które przeglądają jej zawartość.

Do góry