Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

Koncert kolęd

tl_files/gallery/swietlica_parczew/aktualnosci/20150127_koncertkoled/001.jpg25 stycznia w sali Parczewskiego Domu Kultury odbył się Koncert Kolęd. Mieszkańcy naszego miasta mogli z zadumą wysłuchać różnych wykonań pięknych, tradycyjnych kolęd a także pastorałek i nowoczesnych, rapowych wersji.

 

Na scenie wystąpiły wokalistki studia FEVER, dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas w Parczewie oraz zespół seniorów „Parczewiacy”. Naszą placówkę reprezentowali: Aleksandra Kościańczuk, Karolina Siwek, Martyna Siwek, Sandra Zając, Paulina Sobieszek oraz Dawid Piętka z takimi utworami jak: „Zaśnij dziecino”, „Maleńka miłość”, „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi”, „Nie było miejsca”, „Narodził się w stajence”, „Był pastuszek bosy”, „Mroźna cisza” oraz rapowana wersja „Tryumfy Króla Niebieskiego”.

 

tl_files/gallery/swietlica_parczew/aktualnosci/20150127_koncertkoled/002.jpgChoć na co dzień nie ćwiczymy warsztatu wokalnego naszych uczestników, to cieszymy się, że mogliśmy wystąpić  i zaprezentować przygotowane utwory, podtrzymując i ukorzeniając piękną chrześcijańską tradycję. 

 

 

 

 

 Zdjęcia: Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie

Wróć

Nasi Darczyńcy

© 2021 Caritas Diecezji Siedleckiej

Strona www.siedlce.caritas.pl została skonfigurowana w taki sposób, aby nie zapisywać plików cookies na komputerach osób, które przeglądają jej zawartość.

Do góry