Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

Koniec roku szkolnego 2015/2016

 

 

 

Sezon wakacyjny rozpoczęty

 

Zgodnie z tradycją, na koniec roku szkolnego, wybraliśmy się do Białki, aby świętować zakończenie roku szkolnego i przywitać długo wyczekiwane wakacje.

 

Naszą przygodę rozpoczęliśmy o godz. 9. 00. Na miejsce Ośrodka Wypoczynkowego „Dom Harcerza” dotarliśmy bardzo szybko i bezpiecznie. Piękna pogoda nam sprzyjała.

 

Dzieci bardzo chętnie korzystały z obiektów znajdujących się na terenie ośrodka, tj. trampolina, boisko do gry w piłkę plażową, gdzie rozwijały i doskonaliły swoją sprawność i koordynację ruchową. Mieliśmy również do dyspozycji grill, na którym piekliśmy pyszne kiełbaski i chlebek. Największą jednak atrakcją tego dnia była bitwa na pistolety wodne. Wszyscy wraz z wychowawcami podzieliliśmy się na dwie drużyny i ustaliliśmy zasady zabawy. Było mnóstwo radości i śmiechu. Mokrzy, ale z uśmiechami na twarzy zmieniliśmy ubrania i udaliśmy się na długi spacer brzegiem jeziora. Skorzystaliśmy również z atrakcji, znajdujących się na plaży, czyli zjeżdżalni.

 

Po powrocie ze spaceru zagraliśmy w „Balonówkę” - Zabawa polega na grze typu siatkówka. Dzielimy dzieci na dwie drużyny. Każdy musi mieć parę. Para łapie jeden koc za rogi i tym kocem odbija balon do drugiej drużyny. Gdy balon upadnie i się rozbije, drużyna traci punkt. Zabawa dostarczyła wielu pozytywnych emocji!

 

Na koniec naszej wycieczki p. Gosia sprawiła dzieciom smaczną niespodziankę w postaci lodów.  Pożegnaliśmy również uczestników świetlicy, którzy nie będą już z nami w przyszłym roku. Wiktoria i Natalka otrzymały pamiątkowe książki. Tym dniem, pełnym szalonych zabaw rozpoczęliśmy sezon wakacyjny!!! :D

 

 

* * *

 

Koniec roku szkolnego 2015/2016

2016-07-29

Koniec roku szkolnego 2015/2016

Zdjęcia: Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie

001
002
003
004
005
006
007
008
009
010
011
012
013
     

Wróć

Nasi Darczyńcy

© 2021 Caritas Diecezji Siedleckiej

Strona www.siedlce.caritas.pl została skonfigurowana w taki sposób, aby nie zapisywać plików cookies na komputerach osób, które przeglądają jej zawartość.

Do góry