Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

Mikołajki

Już po raz czwarty strażacy z Powiatowej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Parczewie zakupili dla dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie paczki słodyczy. Zostały one przekazane przez samych strażaków 7 grudnia z okazji Mikołajek.

Nad organizacją całego przedsięwzięcia czuwała pani Katarzyna Duda – pracownik Komendy Straży Pożarnej w Parczewie, która w porozumieniu z kierownikiem świetlicy ustaliła termin i ilość dostarczonych paczek. Jak sama wspomina, organizacja paczek dla naszych dzieci stała się na komendzie pewnego rodzaju tradycją. Strażacy chętnie włączają się w tę inicjatywę oraz w osobisty udział w ich przekazaniu. Dostarcza im to wiele pozytywnych emocji, a naszym dzieciom sprawia dużo radości otrzymanie paczki z rąk strażaków.

W imieniu dzieci serdecznie DZIĘKUJEMY!!!!!!!

2015-12-18

Zdjęcia: Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie