Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

Mikołajki

6 grudnia 2016 r. na dzieci  ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie czekała bardzo miła niespodzianka. W tym dniu naszą placówkę odwiedzili przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Parczewie, przynosząc ze sobą dwa wielkie pudła, w których znajdowały się „mikołajkowe upominki”. Na twarzach dzieci, na widok gości i słodkich prezentów, pojawiły się wielkie uśmiechy. Każdy indywidualnie otrzymał paczkę od Panów Strażaków, a podsumowaniem niespodzianki było wspólne zdjęcie.

W imieniu naszych podopiecznych składamy serdeczne podziękowania dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Parczewie za pamięć i okazane serce w tym niezwykłym, świątecznym dniu.

2016-12-06

Zdjęcia: Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie