Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

Młodzież ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas w Parczewie na koncercie zespołu ENEJ w Lublinie


 

 

 

 

 

 

W dniu 21.05.2015r. starsza część wychowanków świetlicy wzięła udział w imprezie profilaktyczno-rozrywkowej z cyklu „NIEĆPA2015”, która odbyła się w Hali MOSiR Bystrzyca w Lublinie. Bezpłatne bilety zafundował nam organizator tej imprezy Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie.

 

Na początku prowadzący imprezę opowiedział wszystkim o programach profilaktyki uzależnień organizowanych na terenie województwa lubelskiego oraz przedstawił skład osób odpowiedzialnych za prowadzenie takich akcji.

 

Imprezę uświetnił występ zespołów muzycznych „STO%” z muzykiem Piotrem Nagielem w składzie oraz najbardziej chyba wyczekiwany przez całą młodzież i nie tylko – zespół ENEJ.

 

Licznie zgromadzona widownia i gromkie brawa po każdej piosence świadczyły o tym, że koncert był udany. My również świetnie się bawiliśmy. Udział w tym koncercie pozwolił nam doświadczyć wielu estetycznych przeżyć wynikających z obcowania z muzyką na żywo.

 

Po imprezie, w doskonałych humorach udaliśmy się do Mc Donalda aby uzupełnić spalone podczas koncertu kalorie, a w drodze powrotnej opowiadaliśmy sobie o przeżytych emocjach i wrażeniach z koncertu.

 

Dziękujemy Regionalnemu Ośrodkowi Polityki Społecznej w Lublinie za przekazanie biletów i umożliwienie nam udziału w imprezie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wróć

Nasi Darczyńcy

© 2021 Caritas Diecezji Siedleckiej

Strona www.siedlce.caritas.pl została skonfigurowana w taki sposób, aby nie zapisywać plików cookies na komputerach osób, które przeglądają jej zawartość.

Do góry