Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

Parczew: Wolne miejsca dla dzieci w świetlicy Caritas

tl_files/gallery/swietlica_parczew/aktualnosci/20170410_wspieranie_dzialalnosci/caritas-ds.pngtl_files/gallery/swietlica_parczew/loga/sponsorzy/logo_parczew_3.png

 

Pomoc w odrabianiu lekcji, posiłek, zajęcia dodatkowe (wychowawcze, socjoterapeutyczne, sportowo-rekreacyjne, plastyczne, muzyczne), wycieczki oraz udział w konkursach – to wszystko znaleźć można w Świetlicy Socjoterapeutycznej prowadzonej przez Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie. Organizacja ogłosiła obecnie nabór dzieci ze szkół podstawowych, chętnych do udziału w zajęciach świetlicowych w roku szkolnym 2021/2022.

 

Misją świetlicy jest wsparcie rodziny w procesie wychowania dziecka. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-17:00. Pobyt w świetlicy jest bezpłatny.

 

- Staramy się stworzyć jak najbardziej optymalne warunki, potrzebne do prawidłowego rozwoju społecznego naszych wychowanków. Wychodzimy naprzeciw ich potrzebom, poprzez realizację celów wychowawczych oraz pomoc w nauce szkolnej, dzięki wykwalifikowanej kadrze. Dzieci, spędzając wolny czas z rówieśnikami, w atmosferze przyjaźni i zrozumienia, kształtują poprawne postawy społeczne oraz swój światopogląd  – mówi Aneta Goławska, kierownik Świetlicy Socjoterapeutycznej CDS w Parczewie.

 

Zapisu do udziału w świetlicy mogą dokonać rodzice lub opiekunowie prawni, bezpośrednio w placówce.

 

Świetlica jest współfinansowana ze środków Gminy Parczew.

 

Kontakt: Caritas Diecezji Siedleckiej Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie, ul. Kościelna 53, 21-200 Parczew (budynek starej plebanii), tel. (83) 354-21-27 oraz tel. 507-058-866.

 

(AG, AN)

 

                                        

 

 

 

Wróć

Nasi Darczyńcy

© 2021 Caritas Diecezji Siedleckiej

Strona www.siedlce.caritas.pl została skonfigurowana w taki sposób, aby nie zapisywać plików cookies na komputerach osób, które przeglądają jej zawartość.

Do góry