Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

Sezon wakacyjny rozpoczęty

 

 

 

 

 

 

 

Już od kilku tygodni, wszyscy ze zniecierpliwieniem wyczekiwali upragnionych wakacji! Ostatnie tygodnie roku szkolnego były dla nas bardzo trudne. Jedni odliczali już dni do końca roku szkolnego, a drudzy musieli podjąć wzmożoną pracę, aby poprawić swoje wyniki w nauce. Ale opłacało się… Wszyscy z naszej społeczności przeszli do następnej klasy! I dlatego w nagrodę wybraliśmy się, 25. czerwca, do Białki nad jezioro, aby pełni radości powitać wakacje! Na terenie ośrodka, na którym się zatrzymaliśmy, mieliśmy do dyspozycji trampolinę, boisko do piłki plażowej, grill, na którym piekliśmy pyszne kiełbaski oraz dużo przestrzeni do organizowania gier i zabaw drużynowych. Jedną z nich były „Dwa ognie”, w której udział brali wszyscy nawet panie wychowawczynie, które były głowami drużyn. Po zaciekłej walce wygrała drużyna p. Gosi!

 

Wyruszyliśmy również na spacer brzegiem jeziora, po drodze zahaczając o mola i inne atrakcje czekające na dzieci, np. zjeżdżalnie, ale dużym powodzeniem cieszyło się także budowanie zamków z piasku. Dla niektórych to jedyna okazja na pobycie nad jeziorem, więc nie śpieszyliśmy się do domu.

 

Podczas pobytu wszystkim towarzyszył uśmiech i pełna radość z bycia na świeżym powietrzu! Każdy z nas poczuł, że nadeszły tak bardzo wyczekiwane wakacje!

 

 

* * *

 

Sezon wakacyjny rozpoczęty

2015-08-10

Sezon wakacyjny rozpoczęty

Zdjęcia: Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie

001
002
003
004
005
006
007
008
009
010
011
012
013
014
015
 

Wróć

Nasi Darczyńcy

© 2021 Caritas Diecezji Siedleckiej

Strona www.siedlce.caritas.pl została skonfigurowana w taki sposób, aby nie zapisywać plików cookies na komputerach osób, które przeglądają jej zawartość.

Do góry