Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

"Śpiewający słowik"

 

 

 

 

 

 

 

23 kwietnia b.r. w hotelu „Orion” w Parczewie, odbyły się eliminacje do wojewódzkiego przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”.

 

W konkursie, na szczeblu powiatowym, wzięło udział czternastu wokalistów, którzy podzieleni zostali na kategorie wiekowe.

 

Świetlicę Socjoterapeutyczną Caritas w Parczewie reprezentowała Sandra Zając, laureatka XV Powiatowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Milanowie. Sandra wystąpiła jako wokalistka w drugiej kategorii wiekowej od 11 do 13 lat, z takimi utworami jak: „Chlapu chlap” – M. Rodowicz oraz „List do Boga”.

 

Konkurencja i poziom artystów okazał się bardzo wysoki, i choć Sandra nie uzyskała nominacji do wojewódzkiego szczebla konkursu, to została zauważona przez jury.

 

My, jako pracownicy cieszymy się z sukcesów naszych dzieci i życzymy wytrwałości w pracy nad głosem oraz wielu, wielu sukcesów w przyszłości. Mocno trzymamy kciuki!!!!

 

 

* * *

 

"Śpiewający słowik"

2015-04-28

"Śpiewający słowik"

Zdjęcia: Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie

001
002
003
004
005
     

Wróć

Nasi Darczyńcy

© 2020 Caritas Diecezji Siedleckiej

Strona www.siedlce.caritas.pl została skonfigurowana w taki sposób, aby nie zapisywać plików cookies na komputerach osób, które przeglądają jej zawartość.

Do góry