Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

Spotkanie wielkanocne na świetlicy

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielkanoc to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych w polskiej tradycji świąt w roku. Święta Wielkiej Nocy niosą Wielką Nadzieję i przesłanie zwycięstwa dobra nad złem, życia nad śmiercią. Ten wyjątkowy okres jest także okazją do spotkań i przekazywania sobie życzeń.

Jak co roku takie wielkanocne spotkanie zorganizowaliśmy dla naszych dzieci na świetlicy.
Na stołach nie zabrakło świątecznych potraw, stroików , kolorowych pisanek, bez których to świąteczne spotkanie nie miałoby swojego wyjątkowego uroku.

Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od błogosławieństwa księdza M. Prudaczuka. Po modlitwie oraz życzeniach i ciepłych słowach naszej Pani kierownik M. Witkowskiej przyszedł czas aby podzielić się jajkiem. Stół obficie zastawiony najpierw cieszył oczy dzieci a następnie ich podniebienia. Wszystkim smakowały potrawy przygotowane przez wychowawców świetlicy. Było miło i sympatycznie.

Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci otrzymały upominki, w postaci paczek ze słodyczami i barankiem wielkanocnym, ufundowane przez Panią Janinę Sidor- właścicielkę firmy cukierniczej ALMA w Parczewie, za co w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy.

 

 

* * *

 

Spotkanie wielkanocne na świetlicy

2016-03-27

Spotkanie wielkanocne na świetlicy

Zdjęcia: Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie

P1010723.JPG
P1010724.JPG
P1010727.JPG
P1010731.JPG
P1010732.JPG
P1010733.JPG
P1010736.JPG
 

Wróć

Nasi Darczyńcy

© 2021 Caritas Diecezji Siedleckiej

Strona www.siedlce.caritas.pl została skonfigurowana w taki sposób, aby nie zapisywać plików cookies na komputerach osób, które przeglądają jej zawartość.

Do góry