Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

Wizyta przedstawicieli KWPSP

Po spotkaniu Wigilijnym i odwiedzinach św. Mikołaja na nasze dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka.

21.12.2012r. świetlicę odwiedzili przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Parczewie, przynosząc ze sobą dwa wielkie pudła, w których znajdowały się paczki ze słodyczami. Zaskoczenie i radość przeplatały się na twarzach dzieci na widok gości i prezentów, które otrzymały. W ramach podziękowania podopieczni zaśpiewali darczyńcom kolędy.

Kiedy wspólne kolędowanie dobiegło końca panowie zaproponowali obejrzenie wozu strażackiego i sprzętów w nim się znajdujących. Dzieci mogły wsiąść do kabiny, założyć kaski i poczuć się jak prawdziwi strażacy.

W imieniu naszych podopiecznych składamy serdeczne podziękowania dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Parczewie za pamięć i okazane serce w tym niezwykłym, świątecznym okresie.

2013-01-05

Zdjęcia: Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie