Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

Wybory Mistera Świetlicy 2016

 

Wybory Mistera Świetlicy 2016

 

29 września 2016 r. w Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Parczewie odbył się świetlicowy Dzień Chłopaka.

 

Impreza niespodzianka rozpoczęła się o godz. 15.00, kiedy wszystkie dzieci dotarły na miejsce. Prowadzące Ola i Martyna zaprosiły uczestników do pięknie udekorowanej sali. Dziewczynki wraz z wychowawcami przygotowały WYBORY MISTERA ŚWIETLICY 2016. Do udziału w zabawie zaproszono wszystkich przedstawicieli płci męskiej. Na chłopców czekało wiele ciekawych konkurencji, wymagających prezencji, uroku osobistego, siły mięśni, inteligencji i dowcipu. O wyborze najwspanialszego zadecydowała komisja, która po każdej konkurencji, przyznawała kandydatom punkty. Tytuł MISTERA ŚWIETLICY otrzymał chłopiec z największą liczbą punktów. W skład komisji wchodziły: p. Gosia, Sandra, Wiktoria i p. Asia.

 

Pierwsze zadanie polegało na przedstawieniu się i powiedzeniu kilku słów o sobie. Każdy kandydat przeszedł je pomyślnie. Następnie chłopcy musieli zabłysnąć inteligencją, konkurencja polegała na udzieleniu poprawnej odpowiedzi na zadane przez prowadzące pytania, np. „Co to jest kok?”, „Co oznacza wyraz demakijaż?” Choć pytania dotyczące kobiet nie należały do zbyt prostych, kandydaci świetnie sobie z nimi poradzili ;)

 

Kolejne zadanie polegało na pokazaniu umiejętności tanecznych ubiegających się o tytuł MISTERA ŚWIETLICY, bo przecież dziewczyny lubią chłopców potrafiących ruszać się na parkiecie. Najbardziej śmiali i wytrwali przeszli do kolejnego etapu.

 

Następna konkurencja polegała na losowaniu numerków z tytułami bajek, książek i filmów, które chłopcy mieli za zadanie dokończyć, np.: „Szewczyk…”, „Królowa…”, „Epoka…”. Kandydaci na MISTERA ŚWIETLICY 2016 i z tym testem poradzili sobie znakomicie.

 

Nie mogło zabraknąć również próby wytrzymałości, kandydaci mieli za zadanie wykonać po 10 przysiadów i pajacyków. Udowodnili tym samym, że są w bardzo dobrej kondycji.

 

Przedostatnia konkurencja polegała na umiejętności zachowania się młodych mężczyzn w każdej sytuacji. Kandydaci mieli za zadanie wybrnąć z takich sytuacji jak: „Masz szlaban na wyjście. Jak przekonasz swoją mamę, żeby mimo wszystko pozwoliła Ci pójść grać z kolegami w piłkę?” lub „W jaki sposób zaproponowałbyś koleżance wspólne wyjście na spacer?”. O przyznaniu największej liczby punktów decydowała najciekawsza odpowiedź.

 

Do ścisłego finału dotarło 5 kandydatów. Ostatnie zadanie polegało na wyciągnięciu losów z numerkami narzędzi, których nazwy i przeznaczenie mieli podać. Wśród przedmiotów znalazły się m.in. praska do czosnku, dziadek do orzechów, wypełniacze do włosów, spinki, wsuwki. Dzięki tej konkurencji mali mężczyźni udowodnili, że posiadają wszechstronną wiedzę dotyczącą płci przeciwnej.

 

Choć wszyscy kandydaci byli świetni i dobrze się bawili, nastąpiła chwila dla Szanownej Komisji na podliczenie punktów. Przedstawiciel jury ogłosił wyniki... II miejsce zajął Dawid… zaś MISTEREM ŚWIETLICY 2016 został… został... Dominik! :D.

 

P. Gosia udekorowała zwycięzcę szarfą i wręczyła słodką niespodziankę. Chwila na zdjęcia i wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Zaś po nim odbyła się DYSKOTEKA.

 

Na koniec uroczystości nasi chłopcy otrzymali słodkie upominki zakupione przez koleżanki ze świetlicy.

 

To było bardzo udane popołudnie. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy w dobrych humorach opuścili budynek świetlicy.

 

Dziękujemy wszystkim chłopcom za udział w Wyborach Mistera Świetlicy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 

 

 

 

* * *

 

Wybory Mistera

2016-09-30

Wybory Mistera

Zdjęcia: Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie

001
002
003
004
005
006
007
008
009
010
011
012
013
014
015
016
017
018
019
020

Wróć