Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

XV POWIATOWY PRZEGLĄD TEATRÓW DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH

15 marca w Milanowie, odbył się przegląd teatrów i widowisk teatralnych, w którym wzięły udział dzieci i młodzież z terenu gminy Parczew i gminy Milanów.

 

W tym roku w przeglądzie uczestniczyły cztery grupy, reprezentujące: Szkołę Podstawową nr 1 w Parczewie, Szkołę Podstawową w Rudnie, Gimnazjum w Milanowie oraz Świetlicę Socjoterapeutyczną Caritas w Parczewie.

 

Dzieci ze świetlicy wystąpiły z przedstawieniem „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Grupę przygotowały pani Edyta Walicka i pani Małgorzata Witkowska. Widowisko miało charakter humorystyczny i podczas występu nasi mali aktorzy byli nagradzani gromkimi brawami oraz okrzykami radości.

 

W przedstawieniu udział wzięli: narrator – Damian Kołodziejczyk, Śnieżka – Wiktoria Siwek, macocha – Julka Szwaj, zła Królowa – Wiktoria Musiejuk, lustro – Karolina Siwek, myśliwy – Jakub Walczak, książę – Patryk Sysiak, krasnal Zrzęda – Iza Nosal, krasnal Mędrek – Dawidek Piętka, krasnal Gapcio – Martyna Siwek, krasnal Leniuszek – Damian Kamiński, krasnal Apsik – Sandra Zając, krasnale – Nela Płachnio i Gosia Prażewska.

 

Mimo zawiei i zamieci śnieżnej udało nam się dotrzeć na przegląd i zaprezentować naszą sztukę. Wszyscy byli radośni i zadowoleni, a entuzjazm publiczności utwierdził nas w naszych działaniach oraz dał motywację do dalszej pracy i rozwijania naszych talentów.

 

* * *

 

XV POWIATOWY PRZEGLĄD TEATRÓW DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH

2013-03-19

XV POWIATOWY PRZEGLĄD TEATRÓW DZIECIĘCYCH I MŁODZIEŻOWYCH

Zdjęcia: www.gokmilanow.pl

DSC 0253.JPG
DSC 0265.JPG
DSC 0267.JPG
DSC 0277.JPG
DSC 0281.JPG
DSC 0308.JPG
DSC 0312.JPG
P1010039.JPG
P1010041.JPG
     

Wróć

Nasi Darczyńcy

© 2021 Caritas Diecezji Siedleckiej

Strona www.siedlce.caritas.pl została skonfigurowana w taki sposób, aby nie zapisywać plików cookies na komputerach osób, które przeglądają jej zawartość.

Do góry