Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

Dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej w Siedlcach na wycieczce z okazji Dnia Dziecka

18 czerwca 2014r. dzieci wraz z wychowawcami ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej w Siedlcach pojechały na wycieczkę z okazji Dnia Dziecka.

 

Zebraliśmy się wszyscy o 7:30 i wyruszyliśmy w podróż. Pierwszym punktem gdzie się udaliśmy był DWÓR JABŁONOWIEC – SZKOŁA MAGII I CZARODZIEJSTWA. Tam powitała nas pani dyrektor, a następnie czarownica Sylwia, która zabrała nas do zwiedzania magicznych komnat. Na początku była Komnata Magicznych Postaci i Stworzeń, następnie Komnata Aktywności Magicznych, a w niej lot na miotle i odbijanie własnego cienia na ścianie. Później wzięliśmy udział w magicznej lekcji w Komnacie Alchemii, gdzie dzieci mogły zobaczyć proste doświadczenia chemiczne. Na zakończenie była zabawa w sali zabaw w basenie z piłeczkami i zjeżdżalniami. Zmęczeni szaleństwem udaliśmy się na pizzę,
a następnie poszliśmy do autokaru, aby jechać dalej Uśmiech.

 

Drugim punktem wycieczki była FARMA ILUZJI PARK EDUKACJI I ROZRYWKI. Na początku poszliśmy na lekcję iluzji na wesoło, a gdy poznaliśmy sztuczki magii, rozpoczęliśmy zwiedzanie następujących obiektów: Muzeum Iluzji, Latającej Chaty Tajemnic, Wiklinowego Labiryntu. Zobaczyliśmy także Gigantyczne Szachy, Mega Chińczyka, lewitujące kuleczki i kran, zrobiliśmy sobie zdjęcia przy głowie na talerzu oraz przeprawiliśmy się tratwami przez Zaklęty Staw.

 

Po całym dniu szaleństwa napełniliśmy nasze brzuszki pysznymi kiełbaskami z grilla i zadowoleni wróciliśmy do Siedlec.

 

* * *

 

Dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej w Siedlcach na wycieczce z okazji Dnia Dziecka

2014-06-18

Dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej w Siedlcach na wycieczce z okazji Dnia Dziecka

Zdjęcia: Świetlica Socjoterapeutyczna w Siedlcach

001
002
003
004
005
006
007
008
009
010
011
012
013
014
015
016
017
018
019
020

Wróć