Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

Liga Charytatywna dla Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas w Siedlcach

25 marca /wtorek/- o godz 13 30 w Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas przy ul. Bpa I. Świrskiego 57 w Siedlcach odbyło się uroczyste wręczenie czeku na działalność placówki.

 

W imieniu inicjatywy Liga Charytatywna czek wręczali: Danuta Bednarzek - Dyrektor Regionu Banku Zachodniego WBK oraz Joanna Załęgowska - Dyrektor Oddziału BZ WBK w Siedlcach, Ireneusz Rojek - doradca BZ WBK i Zbigniew Kiertowicz - Makroregionalny Manager Sprzedaży.

 

Liga Charytatywna - to inicjatywa Banku Zachodniego WBK. Od ubiegłego roku - razem z Towarzystwem Ubezpieczeń na Zycie i Towarzystwem Ubezpieczeń ogólnych BZ WBK AVIVA oddziały wspierają wiarygodne instytucje, które otaczają opieką dzieci i młodzież. Caritas Diecezji Siedleckiej została wyróżniona jako wiarygodna organizacja wspierająca dzieci i młodzież w takich działaniach jak: prowadzenie świetlic, organizacja wypoczynku i stypendia.

 

Od każdego ubezpieczenia 1 złotówka jest przeznaczane na wspieranie inicjatyw związanych z opieką nad dziećmi i młodzieżą. Czek odebrały dzieci i pracownice: Iwona Bazylczuk wychowawca i kierownik świetlicy Lidia Borkowska. Dyrektor Regionu BZ WBK złożyła na ręce Księdza Dyrektora Marka Bieńkowskiego zapewnienie, że współpraca Banku z siedlecką Caritas będzie kontynuowana. Dziękujemy!

 

* * *

 

Liga Charytatywna dla Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas w Siedlcach

2014-03-25

Liga Charytatywna dla Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas w Siedlcach

Zdjęcia: Świetlica Socjoterapeutyczna w Siedlcach

001
002
003
004
005
006
007
zdj

Wróć