Aktualności Świetlicy Socjoterapeutycznej

XIV Koncert Integracyjny "Ten Sam Świat"

Dnia 26 listopada 2014 roku dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej Caritas Diecezji Siedleckiej wzięły udział w XIV Koncercie Integracyjnym dla dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych, z terenu Regionu Siedleckiego, sąsiednich powiatów i Diecezji Siedleckiej, pt. "Ten Sam Świat". Zorganizowany on został przez Warsztat Terapii Zajęciowej  w Siedlcach, działający przy Caritas Diecezji Siedleckiej oraz Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. Patronat honorowy nad koncertem objął Biskup Siedlecki ks. Kazimierz Gurda oraz Prezydent Miasta Siedlce Wojciech Kudelski. Tegoroczny Koncert odbył się pod hasłem "Bogaci tym co mamy".

 

Nasze dzieci, do tego wydarzenia, przygotowywały się już od miesiąca. Dzielnie brały udział w próbach tańca do piosenki Hannah Montana "The Best Of Both Worlds", który przygotowały pod okiem Pani Justyny Wiszniewskiej, aby móc jak najlepiej zaprezentować się na scenie teatralnej Miasta Siedlce, gdzie koncert się odbywał.  W dniu występu, dzieci, pełne siły i zapału, pojawiły się na świetlicy, przebrały w specjalnie przygotowane wcześniej stroje, zabrały rekwizyty, zrobiły ostatnie próby i wymaszerowały do CKiS. A tam pojawił się chyba pierwszy stres... jednak nasze dzieciaki i temu dały radę! :) Zaprezentowały swój układ najlepiej jak umiały! Za swój występ otrzymały duże brawa od publiczności, a od organizatorów statuetkę, która na długie lata będzie przypominała nam o występie. Twórcy Koncertu nie zapomnieli także o ciekawych upominkach dla wszystkich występujących :).

 

Naszym Małym Artystom serdecznie dziękujemy za to, że mimo wszystko dały radę, a Organizatorom za zaproszenie i miłą atmosferę! :)

 

 

* * *

 

XIV Koncert Integracyjny "Ten Sam Świat"

2014-11-27

XIV Koncert Integracyjny "Ten Sam Świat"

Zdjęcia: Świetlica Socjoterapeutyczna w Siedlcach

001
002
003
004
005
006
007
008
009
010
011
 

 

Wróć