Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Bal charytatywny w Parczewie

Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej oraz Świetlica Socjoterapeutyczna w Parczewie organizują V Integracyjny Bal Charytatywny, który odbędzie się 23 stycznia 2016 r. w Parczewie.

 

Impreza rozpocznie się o godz. 17:00 w Sali Weselnej „Jarmuł” przy ul. Lubartowskiej 1 w Parczewie. Na bal przybędą władze samorządowe ze szczebla powiatowego i gminnego, przedsiębiorcy, sponsorzy, przedstawiciele placówek oświatowych i kulturalnych oraz przyjaciele. Zaproszono osoby, które na co dzień wspierają działania wymienionych placówek siedleckiej Caritas i są zawsze wtedy, kiedy tego potrzeba.

 

Podziękowanie za współpracę

 

Biletów nie można kupić, ponieważ udział jest bezpłatny, a wydarzenie stanowi formę podziękowania za kolejny rok dobrej współpracy. Jedyną „cegiełką” jest uczestnictwo w aukcji prac. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup projektora multimedialnego, który posłuży do prowadzenia zajęć zarówno na świetlicy, jak i w WTZ . Impreza wpisuje się nie tylko w obchody 25-lecia Caritas Diecezji Siedleckiej, ale również jest symbolicznym podsumowaniem 10 lat pracy świetlicy i warsztatu z Parczewa.

 

Atrakcje balu

 

Podczas zabawy wystąpią i umilą czas uczestnicy WTZ i dzieci ze świetlicy. Ważnym punktem programu będzie aukcja prac podopiecznych warsztatu oraz przedmiotów przekazanych na ten cel przez różne instytucje i osoby prywatne. Obejrzeć można będzie wystawę prac powstałych w parczewskim WTZ oraz wystawę zdjęć „10 lat Świetlica” i wystawę zdjęć WTZ pt.: „Przeżyjmy to jeszcze raz”. Na zaproszonych czeka zabawa taneczna.

 

Więcej informacji udziela: Elżbieta Zielińska-Gomółka, tel. 504-037-075 lub tel. (83) 354-37-51.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wróć