Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

WTZ w Parczewie organizuje Bal Charytatywny

tl_files/gallery/wtz_parczew/aktualnosci/20140201_bal_charytatywny/058.jpgAukcja prac niepełnosprawnych, zabawa taneczna oraz występy uczestników parczewskiego Warsztatu Terapii Zajęciowej - to główne atrakcje, jakie czekają na uczestników Integracyjnego Balu Charytatywnego, który odbędzie się 14 lutego w Parczewie.

 

Warsztat Terapii Zajęciowej w Parczewie zaprasza pracowników Caritas Diecezji Siedleckiej na Integracyjny Bal Charytatywny. W programie balu zaplanowano m. in.: występy uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej, aukcję prac uczestników WTZ oraz przedmiotów przekazanych na ten cel przez różne instytucje i osoby prywatne, zabawę taneczną i wiele innych atrakcji. Organizatorzy zapewniają uczestnikom poczęstunek, stół kawowy, atrakcyjną oprawę muzyczną i dobrą zabawę, którą poprowadzi Artur Bójko.

 

tl_files/gallery/wtz_parczew/aktualnosci/20140201_bal_charytatywny/099.jpgImpreza ma charakter dobroczynny. Całkowity dochód z aukcji przeprowadzonej w czasie balu zostanie przekazany na remont elewacji starej plebanii, która jest budynkiem WTZ.

 

Bal odbędzie się 14 lutego w domu weselnym "Jarmuł" przy ul. Lubartowskiej 6 w Parczewie. Początek o godzinie 18.

 

Więcej informacji udzieli: Elżbieta Zielińska-Gomółka tel. 504-037-075.

 

 

Zdjęcia: WTZ w Parczewie

Wróć