Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Z szacunku do niepełnosprawnych intelektualnie

Już niebawem, 10 maja 2018r. w zespole pałacowo-parkowym w Milanowie, odbędzie się spotkanie z okazji Światowego Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, pod honorowym patronatem J.E. Ks. Biskupa Siedleckiego Kazimierza Gurdy. Celem spotkania jest prezentacja jednostek Caritas diecezjalnej, działających na rzecz osób z niepełnosprawnością.

Organizacji wydarzenia podjął się Caritas Diecezji Siedleckiej Warsztat Terapii Zajęciowej (WTZ) w Parczewie. Pojawią się na nim goście ze szczebla samorządu wojewódzkiego, powiatowego, gminnego, księża, dyrektorzy i kierownicy instytucji współpracujących z WTZ, a także sponsorzy i przyjaciele. W programie znajdą się: prezentacja multimedialna, występ uczestników WTZ, aukcja prac oraz poczęstunek.

Na spotkaniu będą obecne jednostki Caritas Diecezji Siedleckiej: Warsztaty Terapii Zajęciowej (z Białej Podlaskiej, Kisielan, Parczewa, Siedlec, Skórca), Środowiskowy Dom Samopomocy z Białej Podlaskiej, Wypożyczalnia Sprzętu Rehabilitacyjnego z Parczewa (Klub Seniora) oraz Świetlica Socjoterapeutyczna z Parczewa.

Początek o godz. 13:00 w zespole pałacowo-parkowym przy ul. M. Konopnickiej 1 w Milanowie.

Więcej informacji udziela: Elżbieta Zielińska-Gomółka pod nr tel.: 504-037-075.