Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Grudzień 2012

Spotkanie Opłatkowe

Dnia 20.12.2012r. w naszym Warsztacie Terapii Zajęciowej odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe dla Uczestników, rodziców i opiekunów oraz kadry.

Więcej...

Konkurs Sztuki Nieprofesjonalnej

Tradycyjnie w pierwszy weekend grudnia w Parku Handlowym ARCHE mieszczącym się przy ul. Brzeskiej 134 w Siedlcach odbyły się XV Targi Rękodzieła Artystycznego. Tegoroczne targi zgromadziły wystawców z Siedlec i okolic, a także Warszawy, Łodzi, Radomia, Olsztyna,  Białegostoku, Lublina oraz z Ukrainy.

Więcej...

Z wizytą w Warszawie

5 grudnia br. nasz Warsztat Terapii Zajęciowej wyruszył wczesnym rankiem do Warszawy. Nasza podróż do stolicy Polski miała dwa cele. Pierwszym była wizyta w siedzibie Polskiego Radia mieszczącego się przy Al. Niepodległości 77/85.

Więcej...

XII Koncert Integracyjny „TEN SAM ŚWIAT”

„Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.” Słowami Janusza Korczaka cytowanymi przez Panią Katarzynę Pieniak Kierownika Warsztatu Terapii Zajęciowej w Siedlcach rozpoczął się XII Koncert Integracyjny „TEN SAM ŚWIAT”.

Więcej...