Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Luty 2013

Bezpieczeństwo na drodze

14 lutego br. w naszym Warsztacie Terapii Zajęciowej gościł funkcjonariusz WRD Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Tematem spotkania było bezpieczeństwo na drodze.

Więcej...

Bal w medyku

11 lutego 2013 r. w Zespole Medycznym Szkół Policealnych im. prof. Zbigniewa Religi w Siedlcach odbył się Integracyjny Bal Karnawałowy. Organizatorem tegorocznego balu, w którym udział wziął również nasz WTZ Siedlce był Środowiskowy Dom Samopomocy działający przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Siedlcach.

Więcej...

Bal Karnawałowy w WTZ Siedlce

Dnia 31.01.2013r. w naszym Warsztacie Terapii Zajęciowej odbył się Bal Karnawałowy. W tegorocznym balu udział wzięli Uczestnicy oraz terapeuci z naszego WTZ oraz zaproszeni goście z Warsztatu Terapii Zajęciowej ze Skórca i Mińska Mazowieckiego.

Więcej...

Bal 2013 w Szkole Podstawowej nr 5

Piątkowy wieczór - 25.01.2013r. - nasz WTZ Siedlce spędził na balu karnawałowym w Szkole Podstawowej nr 5 im. Władysława Rawicza w Siedlcach. Organizatorem tegorocznego balu był Środowiskowy Dom Samopomocy dla osób niepełnosprawnych intelektualnie i osób z autyzmem z Siedlec.

Więcej...

Siemiatycka Stajenka 2013

W dniu 24.01.2013 r. nasz WTZ Siedlce wziął udział w III Podlaskim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek Osób Niepełnosprawnych „Siemiatycka Stajenka 2013”.

Więcej...