Aktualności Warsztatu Terapii Zajęciowej

Czerwiec 2013

Grupa IMPULS z wizytą w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Siedlcach

24 czerwca w ramach integracji nasz WTZ Siedlce odwiedziła grupa IMPULS. W skład wspomnianej grupy wchodzą uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 11 im. Jana Pawła II z Siedlec. Młodzi aktorzy pod opieką Pani Iwony Moskwiak wystąpili dla nas ze spektaklem słowno – tanecznym „Co nam w duszy gra”.

Więcej...

"Sprawa Trio Trombini" w Warsztatcie Terapii Zajęciowej w Siedlcach

W miniony czwartek - 20 czerwca - nasz WTZ Siedlce odwiedziła grupa teatralna JEDYNKA. Wspomniane koło teatralne działa przy Publicznym Gimnazjum nr 1 w Siedlcach, a w jego skład wchodzą uczniowie klasy Ie.

Więcej...

Konferencja „Człowiek w systemie pomocy społecznej...”

17 czerwca w Domu Pomocy Społecznej w Siedlcach miały miejsce uroczystości Odpustowe ku czci św. Brata Alberta, w których i nasz WTZ Siedlce wziął udział. Wspomnianą uroczystość poprzedziła konferencja p.t. „Człowiek w systemie pomocy społecznej na przykładzie wybranych siedleckich instytucji pomocowych”.

Więcej...

„Być dobrym jak chleb”

12 czerwca w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach już po raz kolejny odbył się Koncert pod hasłem „Być dobrym jak chleb”. XI Edycja Koncertu zoorganizowana została przez Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Diecezji Siedleckiej oraz Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Stoku Lackim.

Więcej...

Uczestnicy WTZ Siedlce z wizytą w Warszawie i Drohiczynie

W miesiącu czerwcu nasz Warsztat Terapii Zajęciowej uczestniczył w dwóch wycieczkach. Dnia 04.06.2013r. wraz z przyjaciółmi w WTZ ze Skórcu wyjechaliśmy do Warszawy. Pierwszym punktem naszej wycieczki była wizyta na Stadionie Narodowym, którego konstrukcja zrobiła na nas ogromne wrażenie.

Więcej...

WTZ Siedlce u przyjaciół z Mińska Mazowieckiego

W piątkowy poranek 24.05.2013r. nasza placówka wraz z Warsztatem Terapii Zajęciowej ze Skórca wyruszył do Mińska Mazowieckiego. Celem naszej wspólnej podróży była wizyta u przyjaciół z WTZ w Mińsku Mazowieckim.

Więcej...

WTZ Siedlce na „Dniach Otwartych Dla Osób Niepełnosprawnych” Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Siedlcach

29.05.2013r. w Oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Siedlcach przy ul. Browarnej 12 już po raz kolejny odbył się Dzień Otwarty Dla Osób Niepełnosprawnych.

Więcej...